UX (user experience) audit of your blog / online store

$459.00$607.50

This product is currently out of stock and unavailable.

Are you running your blog, website, or online store and looking to improve sales, conversions, or rejection rates? By choosing the above packages, I will prepare a personalized UX (User Experience) audit for you, so you can easily improve your results.

For a detailed description of the packages, see the “Description” tab below.

SKU: N/A Category:
Share:

Description

Kupując audyt UX (User Experience) bloga lub sklepu internetowego wybierasz jeden z dwóch pakietów. Opis ich znajdziesz poniżej.

Komu przyda się spersonalizowany audyt UX (User Experience)?

Poniższy audyt UX (User Experience) skierowany jest do osób, które:

 1. Chcą poprawić wskaźnik konwersji na swoim blogu czy sklepie internetowym, rozumianym jako sprzedaż produktów/usług, rejestracji czy jako pobranie płatnych lub bezpłatnych materiałów.
 2. Chcą dowiedzieć się, dlaczego ich strona nie generuje przychodów ze sprzedaży.
 3. Nie wiedzą, czemu ich klienci szybko uciekają ze strony generując wysoki wskaźnik odrzuceń (bounce rate).
 4. Zastanawiają się, dlaczego klienci otrzymujący bezpłatny produkt nie kupują jego płatnej wersji.
 5. Szukają odpowiedzi czemu nawet płatny ruch kupowany poprzez reklamy, szybko ucieka ze strony i nie konwertuje.
 6. Chcą poprawić komunikację z klientem na stronie internetowej.
 7. Chcą poprawić nawigację po swojej stronie internetowej.
 8. Chcą wypuścić do sprzedaży nowy produkt lub uruchomić nowy projekt internetowy i chcą mieć pewność, że będzie to dobry projekt. Oczekują indywidualnego podejścia do tematu, osoby z praktycznym, wieloletnim doświadczeniem w poprawie użyteczności stron internetowych dla wielkich sklepów internetowych jak i mniejszych biznesów.

 

Co otrzymasz w ramach Audytu UX?

To co otrzymasz jako finalny produkt zależy do tego jaki pakiet wybierzesz.

W pakiecie podstawowym otrzymasz:

 • Spersonalizowany raport z Audytu UX w formie pliku PDF, zawierający m.in. takie informacje jak:
  • Analizę pełnej ścieżki zakupowej wraz z procesem zamówienia.
  • Analizę dostępnych na stronie formularzy.
  • Analizę struktury treści i łatwości nawigacji po stronie.
  • Analizę widoczności poszczególnych kluczowych elementów na stronie.
  • Analizę poprawnego wyświetlania na smartfonach.
  • Analizę szybkości działania strony.
 • Listę kontrolną z oznaczonymi zadaniami, podzielone na krytyczne, średnie i podstawowe, do wykonania w celu poprawy użyteczności strony internetowej.
 • Wytyczne do samodzielnego wprowadzenia w życie podczas codziennych prac nad stroną internetową, które spowodują, że lepiej zadbasz o doświadczenia swoich użytkowników.
 • Listę narzędzi, których możesz używać w codziennej pracy nad poprawą użyteczności strony internetowej, w tym do wykonywania samodzielnych testów A/B.

W pakiecie rozszerzonym otrzymasz:

 • Wszystkie elementy pakietu podstawowego.
 • Dwie godziny konsultacji, które możesz wykorzystać na 1-2 spotkania w celu dokładniejszego omówienia przesłanego raportu.

 

Jakie mam doświadczenie?

Zapewne pierwsze pytanie jakie sobie zadasz, to dlaczego akurat ja powinienem Ci pomóc w powyższych sprawach?

Kilka informacji o mnie i moim doświadczeniu:

 • W marketingu online i sprzedaży przez Internet mam ponad 15 lat praktycznego, zawodowego doświadczenia, zarówno w pracy dla dużych marek i sklepów (generujących przychody na poziomie kilku milionów złotych miesięcznie), ale też dla małych i startujących biznesów.
 • Od prawie 10 lat prowadzę razem z Kamilą jeden z najpopularniejszych blogów podróżniczych w Polsce, który rocznie odwiedza ponad 1 000 000 użytkowników, a w social mediach śledzi nas łącznie ponad 160 000 osób, Wydaliśmy kilka książek i ebooków, które łącznie sprzedały się w nakładzie kilku tysięcy sztuk.
 • Dzięki temu mam spore doświadczenie w analizie UX (User Experience) dla dużych i małych stron oraz sklepów internetowych. Od lat polepszam konwersję, obniżam współczynnik odrzuceń i poprawiam ogólne wrażenia z korzystania ze stron wielu serwisów internetowych.

 

Jak będzie wyglądać praca nad audytem?

Po opłaceniu zamówienia, w przeciągu 24 godzin, otrzymasz na adres e-mail podany w zamówieniu link do formularza online.

W formularzu poproszę Ciebie o uzupełnienie odpowiedzi na kilka pytań, w tym o podanie strony internetowej, której dotyczy audyt oraz ewentualnie o określenie rekomendowanego przez Ciebie tematu i terminu spotkania (jeśli wybrany został pakiet rozszerzony). Następnie poproszę Ciebie o dostęp do niektórych panelów w celu lepszej analizy strony internetowej.

Po otrzymaniu dostępów w przeciągu 14 dni kalendarzowych otrzymasz ode mnie spersonalizowany audyt UX z wszystkimi wyżej wymienionymi elementami.

W przypadku pakietu rozszerzonego dodatkowo mamy czas na 1 lub 2 spotkania omawiające dokładniej wykonany audyt. Ostatecznie termin ustalimy razem. Dzięki temu będę w stanie przygotować się lepiej na spotkanie, aby wykupiony czas wykorzystać na same konkrety przygotowane specjalnie dla Ciebie. W spotkaniu może brać udział kilka osób. Może to być Twój partner, z którym prowadzicie bloga, ale równie dobrze może to być zespół z Twojej firmy. Spotkamy się na wideokonferencji w Google Meets lub porozmawiamy telefonicznie. Wybór należy do Ciebie :) Rekomenduję jednak pierwszą opcję, przy komputerze, abyśmy mogli na bieżąco pokazywać omawiane kwestie.

Zakupiony pakiet spotkań trzeba zrealizować maksymalnie przez 30 dni od daty zakupu. Po tym czasie wykupione godziny przepadają.

 

Masz jakieś pytania? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Additional information

Package

Basic, Expanded

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in English (0)

Be the first to review “UX (user experience) audit of your blog / online store”

Your email address will not be published. Required fields are marked *