Travel consultations

$72.90$194.40

This product is currently out of stock and unavailable.

Looking for help organizing a trip for you or the whole family? Do you have a lot of questions about flying on a plane, packing or choosing a destination? These consultations will be the perfect choice for you :)

For a detailed description, see the “Description” tab below.

SKU: N/A Category:
Share:

Description

Kupując konsultacje podróżnicze kupujesz 60 minut konsultacji w formie online, za pomocą połączenia wideo lub konsultacji telefonicznych. Wybór należy do Ciebie :)

Dla kogo są konsultacje podróżnicze?

Usługa ta skierowana jest do osób, które:

 1. Planują wyjazd indywidualny, ze znajomymi lub dla całej rodziny i szukają pomocy w planowaniu.
 2. Szukają pomysłu na kierunek wycieczki: gdzie warto pojechać i co ciekawego można zobaczyć na miejscu.
 3. Nie wiedzą jak zabrać się za planowanie podróży. Od czego zacząć, jak planować i realizować plan podróży.
 4. Szukają sposobu na kupienie dobrych i tanich biletów lotniczych oraz szukają ciekawych opcji na noclegi.
 5. Zastanawiają się jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać i czy w ogóle jest ono potrzebne.
 6. Zastanawiają się czy podróżowanie z dzieckiem to dobra decyzja i zastanawiają się na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę.
 7. Boją się, że ich dziecko zachoruje w trakcie podróży.
 8. Oczekują indywidualnego podejścia do tematu, osoby z praktycznym wieloletnim doświadczeniem w podróżowaniu, w tym z kilkoma bobasami na pokładzie :)

I generalnie do osób, które mają jakiekolwiek pytania do nas związane z podróżowaniem i kierunkami, które odwiedziliśmy :)

 

Jakie mam doświadczenie?

Zapewne pierwsze pytanie jakie sobie zadasz, to dlaczego akurat ja powinienem Ci pomóc w powyższych sprawach?

Kilka informacji o mnie i moim doświadczeniu:

 • Od prawie 10 lat prowadzę razem z Kamilą jeden z najpopularniejszych blogów podróżniczych w Polsce, który rocznie odwiedza ponad 1 000 000 użytkowników, a w social mediach śledzi nas łącznie ponad 160 000 osób, Wydaliśmy kilka książek i ebooków podróżniczych, w tym poradników, które łącznie sprzedały się w nakładzie kilku tysięcy sztuk.
 • Jeżdżąc po świecie korzystałem z wielu form noclegów, środków transportu, wyszukiwarek i porównywarek zarówno hoteli, połączeń lotniczych jak i wypożyczalni samochodowych.
 • Przygotowywałem setki planów podróży dla nas i naszych znajomych, dzięki czemu potrafię podejść indywidualnie do pomocy w planowaniu podróży.
 • Odwiedziliśmy wspólnie m.in. Chiny, Meksyk, Stany Zjednoczone, Japonię, Maroko, Singapur, Wyspy Owcze, Azory, Kubę, Dominikanę, Wyspy Kanaryjskie, Maderę, Włochy, Hiszpanię, Islandię i wiele więcej ciekawych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. Wszystkie znajdziesz opisane na naszym blogu lub/i oznaczone na naszej mapie podróży.

 

Jak będzie wyglądać nasze spotkanie?

Po opłaceniu zamówienia, w przeciągu 24 godzin, otrzymasz na adres e-mail podany w zamówieniu link do formularza online.

W formularzu poproszę Ciebie o uzupełnienie odpowiedzi na kilka pytań, w tym o określenie rekomendowanego przez Ciebie tematu i terminu spotkania. Ostatecznie termin ustalimy razem. Dzięki temu będę w stanie przygotować się lepiej na spotkanie, aby wykupiony czas wykorzystać na same konkrety przygotowane specjalnie dla Ciebie.

W przypadku wykupienia kilku godzin rekomenduję rozłożenie spotkania na 2 oddzielne konsultacje, aby nasze spotkania były bardziej efektywne.

Spotkamy się na wideokonferencji w Google Meets lub porozmawiamy telefonicznie. Wybór należy do Ciebie :) Rekomenduję jednak pierwszą opcję, przy komputerze, abyśmy mogli na bieżąco pokazywać omawiane kwestie. W spotkaniu może brać udział kilka osób.

Zakupiony pakiet spotkań trzeba zrealizować maksymalnie przez 30 dni od daty zakupu. Po tym czasie wykupione godziny przepadają.

W ramach konsultacji nie otrzymasz gotowego planu podróży, zakupionych biletów czy noclegów. Są to konsultacji, aby pomóc Tobie jak najlepiej zaplanować swoją podróż i odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania (a przynajmniej ich większość ;)) związane z planowaniem podróży.

 

Masz jakieś pytania? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Additional information

Czas konsultacji

1 hour, 3 hours

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in English (0)

Be the first to review “Travel consultations”

Your email address will not be published. Required fields are marked *