eCommerce / WordPress / Online Marketing Consulting

$105.30$459.00

This product is currently out of stock and unavailable.

Need help with setting up or running your own online store? Are you having problems with Wordpress and need ad-hoc help? Looking for help with online marketing? These consultations will be the perfect choice for you :)

For a detailed description, see the “Description” tab below.

SKU: N/A Category:
Share:

Description

Kupując konsultacje z tematu eCommerce, WordPress, Marketing Online kupujesz 60 minut konsultacji w formie online, za pomocą połączenia wideo lub konsultacji telefonicznych. Wybór należy do Ciebie :)

Dla kogo są konsultacje eCommerce / WordPress / Marketing online?

Usługa ta skierowana jest do osób, które:

 1. Chcą uruchomić swój pierwszy sklep internetowy. Niezależnie czy masz już swoja stronę/blog/kanał na social mediach, czy jest to dopiero Twój początek działalności w Internecie.
 2. Mają już swój sklep internetowy i potrzebują pomocy przy zwiększeniu sprzedaży poprzez zwiększenie konwersji na stronie, ulepszenie działań marketingowych płatnych, bezpłatnych czy w social mediach.
 3. Nie wiedzą jak zautomatyzować pewne procesy, aby obsługa sklepu internetowego była jeszcze prostsza.
 4. Zastanawiają się, czy warto reklamować się w Google Ads lub na Facebooku/Instagramie/TikToku lub/i jaki format reklamy dobrać aby osiągnąć swoje cele.
 5. Mają problem techniczny i poszukują rozwiązania przy prowadzeniu swojej strony czy bloga opartego na platformie WordPress.
 6. Potrzebują przeanalizowania swojego sklepu internetowego, bloga lub strony internetowej, aby sprawdzić co można zrobić jeszcze lepiej :)
 7. Zastanawiają się w jakim kierunku iść dalej ze swoim blogiem lub sklepem internetowym.
 8. Nie wiedzą w jaki sposób można pozyskać nowych klientów do sklepu, czytelników bloga internetowego lub partnerów biznesowych.
 9. Zastanawiają się czy warto iść w podcasty, filmy na YouTubie, TikToka czy w stworzenie własnych produktów i książek.
 10. Oczekują indywidualnego podejścia do tematu, osoby z praktycznym, wieloletnim doświadczeniem.

 

Jakie mam doświadczenie?

Zapewne pierwsze pytanie jakie sobie zadasz, to dlaczego akurat ja powinienem Ci pomóc w powyższych sprawach?

Kilka informacji o mnie i moim doświadczeniu:

 • W marketingu online i sprzedaży przez Internet mam ponad 15 lat praktycznego, zawodowego doświadczenia, zarówno w pracy dla dużych marek i sklepów (generujących przychody na poziomie kilku milionów złotych miesięcznie), ale też dla małych i startujących biznesów.
 • Od prawie 10 lat prowadzę razem z Kamilą jeden z najpopularniejszych blogów podróżniczych w Polsce, który rocznie odwiedza ponad 1 000 000 użytkowników, a w social mediach śledzi nas łącznie ponad 160 000 osób, Wydaliśmy kilka książek i ebooków, które łącznie sprzedały się w nakładzie kilku tysięcy sztuk.
 • Dzięki temu mam spore doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media zarówno dla marek osobistych, blogów i sklepów internetowych.
 • Posiadam również duże doświadczenie w tematach związanych z kampaniami reklamowymi online w Google Ads, na Facebooku, Instagramie i TikToku.
 • Nie obce są mi zagadnienia SEO związane z pozycjonowaniem stron internetowych, czy sklepów internetowych. W tym temacie również mam wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami.
 • Jedną z moich mocnych stron jest również analiza użyteczności stron internetowych czyli User Experience (UX). To nic innego jak odpowiednie dostosowanie stron internetowych, aby ich użytkownikom łatwo się po nich poruszało i kupowało :)
 • Od wielu lat prowadzę również szkolenia i warsztaty m.in. z zakresu eCommerce, marketingu online i prowadzenia social mediów, a także zajmuje się konsultingiem i przeprowadzam audyty w powyższych tematach dla firm z wielu branż.

 

Jak będzie wyglądać nasze spotkanie?

Po opłaceniu zamówienia, w przeciągu 24 godzin, otrzymasz na adres e-mail podany w zamówieniu link do formularza online.

W formularzu poproszę Ciebie o uzupełnienie odpowiedzi na kilka pytań, w tym o określenie rekomendowanego przez Ciebie tematu i terminu spotkania. Ostatecznie termin ustalimy razem. Dzięki temu będę w stanie przygotować się lepiej na spotkanie, aby wykupiony czas wykorzystać na same konkrety przygotowane specjalnie dla Ciebie.

W przypadku wykupienia kilku godzin rekomenduję rozłożenie spotkania na 2-3 oddzielne konsultacje, aby nasze spotkania były bardziej efektywne.

W spotkaniu może brać udział kilka osób. Może to być Twój partner, z którym prowadzicie bloga, ale równie dobrze może to być zespół z Twojej firmy.

Spotkamy się na wideokonferencji w Google Meets lub porozmawiamy telefonicznie. Wybór należy do Ciebie :) Rekomenduję jednak pierwszą opcję, przy komputerze, abyśmy mogli na bieżąco pokazywać omawiane kwestie.

Po serii spotkań otrzymasz ode mnie indywidualne podsumowanie z rekomendowanymi dalszymi krokami dostosowanymi do Twoich potrzeb.

Zakupiony pakiet spotkań trzeba zrealizować maksymalnie przez 30 dni od daty zakupu. Po tym czasie wykupione godziny przepadają.

 

Masz jakieś pytania? Napisz do nas poprzez formularz kontaktowy na tej stronie.

Additional information

Czas konsultacji

1 hour, 3 hours, 5 hours

Reviews

There are no reviews yet.

Show only reviews in English (0)

Be the first to review “eCommerce / WordPress / Online Marketing Consulting”

Your email address will not be published. Required fields are marked *